Nowości

NASZA KWIACIARNIA JUŻ OTWARTA

Wraz z nadejściem wiosny rusza nasza kwiaciarnia przy ul. Czołgistów 47 w Zabrzu. W naszej ofercie min: - kwiaty żywe i sztuczne - znicze - wiązanki okolicznościowe - wieńce, palmy oraz wiązanki pogrzebowe - stroiki - upominki - ręcznie wykonane kompozycje Wykonujemy również stroiki, bukiety i wiązanki okolicznościowe na święta, urodziny, imieniny, komunie, śluby, święto zmarłych oraz inne uroczystości. Oferujemy ekskluzywne kompozycje z ręcznie wykonanych kwiatów i dodatków zarówno do dekoracji wnętrz jak i na groby. Serdecznie zapraszamy!

NOWY PUNKT SPRZEDAŻY I WYSTAWA NAGROBKÓW W ZABRZU!

Miło nam poinformować, że od poniedziałku 20 marca 2017 roku otwieramy kolejny punkt sprzedaży na ul. Czołgistów 47 w Zabrzu. Pod tym adresem znajduje się nasze drugie biuro,  wystawa nagrobków oraz kwiaciarnia. Znajdujemy się przy cmentarzu Św. Anny i Św. Józefa. Zapraszamy serdecznie.

NASZE BIURO JUŻ OTWARTE PO PRZERWIE ZIMOWEJ!

W ZWIĄZKU Z DUŻYM ZAINTERESOWANIEM NASZĄ OFERTĄ /POMIMO PANUJĄCEJ WCIĄŻ ZIMY/ OD 1 LUTEGO MAMY JUŻ PONOWNIE OTWARTE BIURO PO PRZERWIE ZIMOWEJ. PRZYJMUJEMY ZAMÓWIENIA NA NAGROBKI ORAZ PRACE KAMIENIARSKIE. Z MONTAŻAMI WYRUSZYMY JAK TYLKO POGODA NAM NA TO POZWOLI. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

ZIMA 2016/2017

Informujemy, że w miesiącach grudzień  i styczeń nasze biuro będzie nieczynne z powodu przerwy zimowej. W razie zainteresowania naszą ofertą w tym czasie prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel: 882 800 300 lub pod adresem mailowym biuro@smerczek.pl

PROMOCJA (od 01.09.2016)

W ZWIĄZKU Z PRZEBUDOWĄ NASZEJ WYSTAWY NAGROBKÓW MAMY PAŃSTWU DO ZAOFEROWANIA NAGROBKI POJEDYNCZE I PODWÓJNE W PROMOCYJNYCH CENACH (wykaz poniżej). SERDECZNIE ZAPRASZAMY! Promocja od 01.09.2016 r. do wyczerpania oferowanych nagrobków.  

4

nagrobek pojedynczy granitowy: labrador emerald

pochodzenie granitu: Skandynawia koszt: 7 000,- pln w cenie: montaz nagrobka, wykonanie napisu piaskowanego, fundament zbrojony betonowy pod pomnik, wazon mrozoodporny.

 

3

nagrobek pojedynczy granitowy: olive green + szwed pochodzenie granitu: Afryka + Skandynawia koszt: 6 500,- pln w cenie: montaz nagrobka, wykonanie napisu piaskowanego, fundament zbrojony betonowy pod pomnik, wazon mrozoodporny.

 

2

nagrobek pojedynczy granitowy: verde marina pochodzenie granitu: Skandynawia koszt: 5 500,- pln w cenie: montaz nagrobka, wykonanie napisu piaskowanego, fundament zbrojony betonowy pod pomnik, wazon mrozoodporny.

 

1

nagrobek podwójny granitowy: indian black pochodzenie granitu: Afryka koszt: 7 000,- pln w cenie: montaz nagrobka, wykonanie napisu piaskowanego, fundament zbrojony betonowy pod pomnik, wazon mrozoodporny.

 

6

nagrobek podwójny granitowy: impala + szewed pochodzenie granitu: Afryka + Skandynawia koszt: 8 500,- pln w cenie: montaz nagrobka, wykonanie napisu piaskowanego, fundament zbrojony betonowy pod pomnik, misa granitowa ze szweda lub wazon mrozoodporny.

 

7

nagrobek podwójny granitowy: mamba pochodzenie granitu: Afryka koszt: 9 500,- pln w cenie: montaz nagrobka, wykonanie napisu piaskowanego, fundament zbrojony betonowy pod pomnik, wazon mrozoodporny, lampion granitowy.

W przypadku zainteresowania w/w nagrobkami prosimy o kontakt tel. w celu sprawdzenia dostępności Tel: 32 740 97 97, Kom: 882 800 300, e-mail: biuro@smerczek.pl

WIOSNA 2016

Serdecznie zapraszamy do naszego zakładu ponownie otwartego po przerwie zimowej. Wystawa powiększyła się w tym roku o ciekawe wzory nagrobków oraz nowe kolory granitów. Ponieważ Święta Wielkanocne wypadają w tym roku wcześnie, więc zachęcamy do składania zamówień na nagrobki z montażem do świąt już teraz. Przyjmujemy już zamówienia na montaże na wiosnę i lato 2016. Jak zawsze na wiosnę czekają na Państwa promocje. Zachęcamy do odwiedzin, oglądania naszej wystawy oraz składania zamówień.

REMONT ELEWACJI

OD  20.04.2015 PRZEZ NAJBLIŻSZE DWA TYGODNIE ODBYWAĆ SIĘ BĘDZIE REMONT ELEWACJI  BUDYNKU  W  KTÓRYM ZNAJDUJE SIĘ NASZ ZAKŁAD. W TYM CZASIE NA BUDYNKU  NIE BĘDZIE SZYLDÓW CO MOŻE UTRUDNIĆ TRAFIENIE DO NAS. W RAZIE PROBLEMÓW PROSIMY O KONTAKT TEL: 882 800 300- CHĘTNIE POMOŻEMY. PRZEPRASZAMY ZA CHWILOWE UTRUDNIENIA.

NADCHODZI WIOSNA!

Co  prawda  za  oknem  jeszcze aura zimowa ale nie potrwa to już długo - dlatego zapraszamy do składania zamówień już dziś! Zachęcamy  do  kontaktu  pod nr tel: 882 800 300 - chętnie doradzimy i udzielimy wszelkich informacji.

ŚWIĘTA WIELKANOCNE JUZ ZA DWA MIESIĄCE

Jeżeli  zależy  Państwu  by  zdążyć postawić nowy nagrobek lub odnowić stary  do  świąt  Wielkiej Nocy - nie ma na co czekać! Przyjmujemy już zamówienia z terminem wykonania do świąt.

PROMOCJA

ZACHĘCAMY  DO  SKŁADANIA  ZAMÓWIEŃ  NA  NAGROBKI - OD 1 LISTOPADA MAMY SPECJALNĄ   PROMOCJĘ:   MONTAŻ   NAGROBKA,  DEMONTAŻ  STAREGO  POMNIKA /JEŻELI ZNAJDUJE SIĘ NA MIEJSCU STAWIANIA NOWEGO/,  WYKONANIE NAPISU PIASKOWANEGO ORAZ  FUNDAMENT  ZBROJONY  -  BETONOWY POD POMNIK W CENIE ZAMÓWIONEGO NAGROBKA! DODATKOWO WAZON MROZOODPORNY GRATIS! ZAPRASZAMY!

ZA DWA MIESIĄCE WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH!

POWOLI   ZBLIŻA   SIĘ   ŚWIĘTO   ZMARŁYCH  -  ZAPRASZAMY DO ZAMAWIANIA NAGROBKÓW.  NASZA WYSTAWA JEST PEŁNA RÓŻNYCH WZORÓW I KOLORÓW GRANITU. WYKONUJEMY RÓWNIEŻ NAGROBKI POD INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE KLIENTA. ZAPRASZAMY  DO  OGLĄDANIA I ZAMAWIANIA - GWARANTUJEMY PRZYSTĘPNE CENY I WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUG!

ZIMOWA ZAMIANA GODZIN OTWARCIA BIURA!

W LISTOPADZIE BIURO CZYNNE: OD PN - PT W GODZINACH 10.00-16.00 SB W GODZINACH 10.00-14.00 W GRUDNIU BIURO CZYNNE DO 20.12.2013: OD PN - PT W GODZINACH 10.00 - 14.00 SB BIURO NIECZYNNE! W STYCZNIU I W LUTYM BIURO NIECZYNNE! W PILNYCH SPRAWACH PROSIMY O KONTAKT POD NR TEL: 882 800 300 OD MARCA BIURO CZYNNE W NORMALNYCH GODZINACH: PN-PT W GODZINACH 09.00-17.00 SB W GODZINACH 10.00-14.00

ZAMÓW POMNIK NA PRZYSZŁY ROK JUŻ DZIŚ - GWARANCJA CENY!

Jeżeli  planujecie  Państwo  zakup  nowego pomnika, renowację lub inne prace  kamieniarskie na wiosnę 2014 roku, zachęcamy do składania zamówień  do  końca roku. Daje to Państwu gwarancję iż usługa zostanie wykonana   po   cenach  tegorocznych,  nawet jeżeli ceny materiałów od wiosny pójdą w górę! ZAMÓW JUŻ DZIŚ - NIE PRZEPŁACAJ NA WIOSNĘ!

WYPRZEDAŻ POSEZONOWA!

Od  04 - 30 listopada  2013 rozpoczynamy  wyprzedaż  pomników z wystawy - wszystkie modele - 10% od cen wyjściowych! ZAPRASZAMY!

TARGI KAMIENIARSKIE

W   dniach   7-9.11.2013  nasz  zakład  bierze  udział,  jak co roku w Targach  Branży Kamieniarskiej "Kamień Stone Poznań 2013". W związku z tym  Zakład  Kamieniarki  będzie  w dniach 7-9.11.2013 /od czwartku do niedzieli/  NIECZYNNY!  Serdecznie  zapraszamy  do  odwiedzin  w innym terminie.

UBEZPIECZENIE NAGROBKA GRATIS!

W tym roku mamy dla Państwa ofertę ubezpieczenia nagrobka na całą jego wartość! Ubezpieczenie dodawane jest GRATIS do większości naszych pomników! Istnieje też możliwość wykupienia ubezpieczeia na pomnik już istniejący. Ubezpieczenie pokrywa koszty np. dewastacji pomnika, uszkodzenia czy kradzieży.

NAJWIĘKSZA WYSTAWA POMNIKÓW W ZABRZU!

Od nowego sezonu znacznie powiększyła się nasza wystawa nagrobków. Obecnie możemy się pochwalić największą wystawą pomników w Zabrzu! W stałej ekspozycji mamy ponad 60 rodzajów kamienia! Oprócz tego posiadamy bogatą oferte różnego rodzaju wazonów, mis granitowych, lampionów oraz innej galanterii nagrobnej. Serdecznie zapraszamy do naszego biura oraz do obejrzenia naszej wystawy na ul. Wolności 161 w Zabrzu. MAMY NAJNIŻSZE CENY NA ŚLĄSKU!

WYPRZEDAŻ POSEZONOWA !

Tylko do końca roku bardzo atrakcyjne ceny nagrobków! Przy zamówieniu do końca roku rabat nawet do 30 % na wybrane modele nagrobków granitowych. Nie przegap okazji od nowego sezonu obowiazują nowe ceny!

MONTAŻ NAGROBKÓW NA TERENIE CAŁEJ UE !

Wychodząc na przeciw wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów, urochomilismy nowa linie montażową działającą na terenie całej Unii Europejskiej. Montujemy pomniki w dowolnie wskazanym miejscu na terenie całej Europy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

NAGROBKI GRANITOWE JUŻ OD 2 000,- PLN!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej wiosennej promocji na nagrobki granitowe. Posiadamy duży wybór modeli pomników z granitu w różnych kształtach i kolorach. Ceny już od 2 000,- pln

NOWA, POSZEŻONA OFERTA LITERNICTWA NAGROBNEGO

Od nowego sezonu nasza oferta poszerzyła się o nowe wzory czcionek oraz grafiki nagrobnej. Nasz zakład posiada jedną z najnowocześniejszych linii produkcyjnych – piaskujemy w komorze bezpyłowej elektrokorundem. Serdecznie zapraszamy do naszego biura i do zapoznania się z nowym wzornikiem.

NOWE WZORY GALANTERII NAGROBNEJ

Od nowego roku posiadamy ciekawy wzornik galanterii nagrobnej – lampionów, wazonów, krzyży oraz liter. Zapraszamy do biura w celu zapoznania się z wzornikiem.

ZAPRASZAMY DO NOWEGO BIURA

W tym roku nasze biuro na ul. Wolności 161 przeszło gruntowny remont. Możemy zaprosić teraz Państwa do przestronnego, zrobionego w nowoczesnej stylistyce biura, w którym w komfortowych warunkach, możecie Państwo się zapoznać z naszą ofertą. Posiadamy duża wystawę nagrobków oraz prezentacje multimedialne, które w przystępny sposób przybliża Państwu wachlarz naszych usług. Serdecznie zapraszamy!