WIOSENNE PROMOCJE!

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień na nagrobki – na wiosnę mamy dla Państwa promocyjne ceny nagrobków! Nasza wystawa pomników ciągle poszerza się o nowe wzory oraz kolory granitów. Jesteśmy producentem nagrobków, dlatego możemy zaproponować Państwu konkurencyjne ceny oraz przeróżne kolory granitów. Wykonujemy również pomniki pod specjalne zamówienie klienta.Zapraszamy na naszą wystawę pomników do Zakładu Kamieniarskiego …

WIOSENNE PROMOCJE! Read More »

PRZYJMUJEMY JUŻ ZLECENIA NA MONTAŻE NAGROBKÓW Z TERMINEM DO ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY 2021! PROMOCJE!

Zachęcamy do składania zamówień na nagrobki z terminem montażu do Świąt Wielkiej Nocy. Od  początku stycznia mamy promocję, do każdego zamówionego nagrobka wazon mrozoodporny gratis!Sprzedajemy nagrobki po cenach z zeszłego roku! /Do wyczerpania zapasów/ – zapraszamy do odwiedzin naszego biura i wystawy nagrobków, Zakład Kamieniarski Smerczek, ul. Wolności 161, Zabrze.Nasze biuro jest cały czas otwarte.

Ograniczone godziny otwarcia Zakładu Kamieniarskiego w XII 2020

Jak co roku w grudniu /od 01.12.2020 do 31.12.2020/ nasze biuro funkcjonuje w ograniczonych godzinach otwarcia. Jeżeli wybieracie się Państwo do nas, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr tel: 882 800 300 Życzymy dużo zdrowia i Wesołych Świąt!

Nowa strona internetowa Zakładu Kamieniarskiego Smerczek

Dla Państwa wygody uruchomiliśmy nową stronę naszego zakładu. Mamy nadzieję, że nowa strona będzie bardziej użyteczna i ułatwi zapoznanie się z naszą firmą, usługami oraz produktami. Strona jest w pełni responsywna co poprawi jakość korzystania ze strony na urządzeniach mobilnych.